Novinky > Články

Doplňky do koupelny SETY

08.10.2016

Koupelnové doplňky sety

Do koupelny je při závěrečném vybavování vždy potřebné dokoupit řadu koupelnových doplňků, které nám umožní zavěsit ručníky, kam odložit mýdlo nebo naplnit tekutá mýdla, odložit zubní kartáčky apod. Každá koupelna má svůj osobitý styl a tomu by měl odpovídat i vhodný výběr doplňků do koupelny.

Ucelenou sérii koupelnových doplňků tvoří drátěné doplňky do koupelny. Tady si lze vybrat různé tvary polic, mýdlenek, věšáků, závěsných háčků nebo stojících poliček. Drátěné doplňky mají vždy optimální povrchovou úpravu, která je zárukou vysoké odolnosti při kontaktu s vodou a vlhkým prostředím koupelny.

 

Některé koupelnové doplňky jsou vhodně nakombinované z více materiálů. Většinou se jedná o kombinaci kovu, skla, tvrzeného plastu nebo keramiky. Tyto doplňky jsou nabízeny v různých tvarech, ale především i v různých barevných variantách. A tak nabídka v kombinaci materiálů uspokojí ty, kteří chtějí své koupelně dát barevnou originalitu a rozzářit celý prostor koupelny.

Samostatnou kategorií jsou mýdlenky a dávkovače na tekuté mýdlo. Ty si lze vybrat v různých tvarech a barevných variantách. Z pohledu funkčnosti si je možné vybrat stojící sérii nebo závěsnou řadu zásobníků na mýdlo. Tvrzený plast, sklo nebo dokonce bambus. To je jen základní výčet nejčastěji používaných materiálů v kategorii doplňků do koupelny. Vyberte si právě takový dávkovač na mýdlo, který se nejvíce hodí do celé kompozice Vaši koupelny.

 

Koupelnové doplňky dávají koupelně nejen funkčnost, ale také osobitý design. Vybírejte je tedy tak, aby jejich začlenění vhodně doplňovalo nejen volbu obkladu a dlažby, ale i korespondovalo s celkovým záměrem výsledné podoby Vaši koupelny. Moderní tvary koupelnových doplňků nebudou vhodnou volbou do retro koncipované koupelny a naopak třeba sklenička na postavení ze série PROVENZA  z bílé keramiky s modrým květinovým potiskem nebude zcela vhodnou volbou do moderního stylu Vaši nové koupelny. Ale… I zde platí, že koupelnu a nejen koupelnu, si zařizujete sami pro sebe. Strávíte v ní relativně dost času a tak nejdůležitější je, aby jste se v prostoru koupelny cítili dobře vy sami.

 

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru