Novinky > Články

Dřez do Vaši kuchyně

04.06.2017

Kuchyňské dřezy. Jaký vybrat?

Kuchyň je odrazem osobnosti každého jejího uživatele. Díky tomu se i výběr dřezů přizpůsobil náročným požadavkům. Nalezneme je v různých barevných i tvarových provedeních, aby se hodili do interiérů každého stylu od „provance“ až po ultra moderní kuchyně. Zaměříme se tedy na některé věci společně, abyste si mohli vybrat ten pravý a tak splnil všechna vaše očekáváním.

Nejprve bychom se podívali na rozdíl mezi dřezy granitovými a nerezovými.

Granitové dřezy nám umožní výběr hned z několika barev, černé, bílé, béžové a šedé. Tím se nám jednodušeji kombinují s celkovým rázem kuchyně. Ani údržba granitového dřezu není příliš náročná. Poskytují nám trvalejší pěkný vzhled i bez přílišné péče, i pokud máme tvrdou vodu. Jsou ideálním řešením, pokud nemáme čas či náladu jej udržovat v perfektním stavu po každém použití. Můžeme si vybrat mezi různými tvary, od obdélníkových, přes oválné až po rohové a tak splňují náročnější požadavky na estetiku a kladou důraz na stylovost celkového konceptu kuchyně. Samozřejmostí je, že jsou k dostání ve variantách s odkapávací plochou napravo, nalevo či bez ní. Nicméně u granitových dřezů musíme opatrněji manipulovat s nádobím, neboť se jedná o velmi pevný materiál. Můžeme je najít v rozměrech až 95,8x53,4cm.

 

dřez kuchyň

 

Nerezové dřezy jsou výjimečné svými hygienickými vlastnostmi oceňovanými zejména v profesionálních kuchyních. Díky tomu jsou vhodné, pokud máte v této oblasti vysoké požadavky. S tím se ale pojí i větší náročnost při údržbě. Pokud si vybereme nerezový dřez s vysokým leskem, je třeba, mu věnovat zvýšenou pozornost při údržbě. Zejména pokud máme tvrdou vodu, vysoký lesk nerezu tak není úplně šťastnou volbou, zejména jestli nechceme po každém jeho použití dřez otírat do sucha. Dají se ale pořídit i s různými plastickými povrchovými úpravami, které jsou pro provoz s tvrdou vodou vhodnější. Další kladnou vlastností nerezového typu dřezu je i jeho vůle, takže pokud s nádobím ve dřezu nemanipulujeme zrovna opatrně, nemusíme mít strach, že by se dřez či nádobí samotné rozbilo. Díky nejnovějším výrobním technologiím nerezové dřezy již nejsou vnímány jen jako dřezy pro profesionální provozy, ale dokáží splnit ty nejnáročnější estetické požadavky i v soukromých kuchyních laděných do industriálního či ultramoderního stylu. Zejména, kdy v dnešní době je většina kuchyňských spotřebičů vyráběna s důrazem na technologii umocněnou kovovými prvky a panely, je nerezový dřez ideální součástí designové linie moderně koncipovaných kuchyní.  I u nerezových dřezů si můžeme vybrat z variant s odkapávací plochou napravo, nalevo či bez a různých tvarů jako jsou dřezy kulaté nebo rohové. Mezi největší patří dřezy o rozměrech 86x41cm.

Při výběru dřezů by se každý měl zamyslet i nad výběrem baterie, která by měla s dřezem tvořit kompaktní estetické a funkční spojení. Při výběru baterie bychom také měli znát i námi požadované umístění, zda vybraný dřez má na tom správném místě.

 

Dřez granit

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru