Novinky > Články

Kuchyňské a koupelnové baterie v naši nabídce

16.09.2016

Jakou vybrat vodovodní baterii

 

Vodovodní baterie tvoří nedílnou součást vybavení každé domácnosti. Správný výběr baterie můžeme svěřit odborníkům nebo instalatérské firmě, které jsme celou realizaci naší koupelny svěřili. I tak nám ale bude dříve či později položena otázka, jakou si přejete do Vaší nové koupelny baterii k umyvadlu, baterii k bidetu, sprchovou baterii nebo baterii k vaně. Obdobnou otázku musíte ale i vyřešit u výběru baterie kuchyňské. Odbornou stránku v prvním kole můžeme ponechat stranou a svěřit ji odborníkům, ale design baterie bude určitě na Vás.

 

 

Dnes je opravdu výběr vodovodních baterií natolik široký, že snad každý, kdo zařizuje koupelnu, najde ten svůj správný model. Rozličné tvary od jednoduchého, standartního provedení, přes rozličné povrchové úpravy, hypermoderní tvary vodovodních baterií až po často žádané vodovodní baterie v retro stylu, které nás vrátí svým designem o několik desítek let zpět, ale svou funkčností si nic nezadají s nejmodernějším vnitřním technickým řešením moderních vodovodních baterií.

Baterie, které se budou instalovat na stěnu, je důležité dodržet již předpřipravenou rozteč, která je obvyklá ve dvou rozměrech. A to 100mm nebo 150mm. U stojánkových baterií tento problém řešit nemusíme. Nezanedbatelná je i úspora vody. Ta je již v dnešní době podstatný parametr při výběru vodovodní baterie. Obecně se díky možnosti plynulé regulace průtoku vody upřednostňuje páková baterie. Podle testů je její úspora až o 40% vyšší a to je při dnešních cenách vody nezanedbatelný parametr.

Z pohledu funkčnosti můžeme zvolit i bezdotykový typ baterie. Ta ale nachází své uplatnění především v koupelnách hotelů, v restauracích a na dalších veřejných místech s relativně vysokým provozem uživatelů. Lze u nich přednastavit nejen teplotu vody, ale např. i tlak vytékající vody. Samotné sepnutí baterie ovládá paprsek, který spouští celý mechanizmus bezdotykové vodovodní baterie.

 

 

Nabídka dřezových i koupelnových baterií je opravdu široká. Doporučení z naší strany je vybírat vodovodní baterie z osvědčených sérií baterií od výrobců, kteří netlačí cenu dolů na úkor kvality. Právě takový sortiment vodovodních baterií jsme pro vás připravili i v našem eshopu vybavime-koupelny.cz. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup. Náš team odborníků je připraven Vám samozřejmě s výběrem vodovodních baterií poradit a doporučit tu nejlepší volbu do Vaší nové koupelny nebo kuchyně.

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru