Novinky > Články

Jaký nábytek do koupelny?

18.10.2016

Nábytek do koupelny

Nedílnou součástí každé moderní koupelny je koupelnový nábytek, který nejenže vhodně doplní styl a ráz, ve kterém koupelnu tvoříme, ale poskytne nám i vhodné a efektní uložiště pro věci denní potřeby. Mám na mysli ručníky, osušky a další věci, potřebné pro pohodové každodenní používání koupelny. Zkrátka věci, které jsou jinak poházené po celé koupelně, máme poskládané ve skříňkách, kam není vidět, takže celá koupelna stále působí čistým a harmonickým dojmem.

 

koupelnová skříňka

Na našem webu najdete nepřeberné množství umyvadlových skříněk různých stylů, klasické stojací, závěsné nebo retro skříňky do koupelny, v nejrůznějších barvách i provedeních, lakované, mořené, stařené, ze speciálních voděodolných desek, nebo kvalitního dřeva. Samozřejmostí u každé série jsou doplňkové skříňky, vysoké, nízké, se šuplíky, dvířkové nebo s košem na prádlo. Z naší nabídky si vybere opravdu každý.

 

Zrcadlové skříňky do koupelny

Samostatnou kapitolou, kterou Vám chceme představit jsou horní zrcadlové skříňky, známé spíše jako Galerky. V naší nabídce jsou kromě skříněk, zahrnutých designově do koupelnových sestav také skříňky, které je možno použít samostatně. Tyto galerky mají pro svou rozměrovou a barevnou variabilitu širokou škálu možností, jak je využít.

Zrcadlové skříňky do koupelny vyrobeny ze dřeva, MDF desek, plastu, kovu nebo nerez materiálu. Mohou být vybaveny osvětlením žárovkovým, zářivkovým či LED pásky v horizontální nebo vertikální rovině, v jedné, nebo dvou řadách. Většina skříněk je též vybavena zásuvkou na 220V. Galerky, které jsou vybaveny LED osvětlením jsou sice dražší, ale také méně poruchové a daleko úspornější oproti jiným zdrojům. Dále mají možnost pomocí stmívače, plynule regulovat intensitu světla. A ještě dobrá rada nakonec. Pokud počítáte s osvětlenou galerkou, nezapomeňte přivést zdroj elektrické energie, krabička za galerkou.

 

galerka

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru