Novinky > Články

Koupelnové doplňky pro seniory

13.11.2016

Senior program

Každý z nás jednou zestárne a s tím nastane i chvíle, kdy jakákoliv pomoc a usnadnění běžných denních činností je pro každého seniora vítanou pomocí. Z tohoto důvodu jsme do nabídky našeho eshopu vybavime-koupelny.cz zařadili poměrně obsáhlý senior koupelnový program, který je pro svou šíři nabízených každodenních pomůcek vhodný nejen pro seniory, ale i pro po všechny, kdo prodělali např. úraz nebo pooperační stav. V naší nabídce se můžete detailně seznámit s velkým množstvím senior prvků, které mohou vhodným používáním zlepšit každodenní kvalitu života a dát tak, alespoň částečně zapomenout trampotám, které nás potkaly.

První z řady naší speciální nabídky jsou sedátka na WC, která zvednou výšku sedu o deset cm výše. Toto řešení ocení všichni, kteří mají problém s pohyblivostí, ať již v důsledku stáří nebo úrazu. Díky důmyslné konstrukci Senior wc sedátek je můžeme bez větších úprav montovat na všechny typy toalet, které jsou standardně nabízeny na našem trhu. Nosnost je do 150 kg.

 

senior program koupelna

 

Pokud cestujete, určitě se Vám budou hodit Senior mobilní madla. Madla jsou jednoduchá a snadno sestavitelná.

Dalším prvkem, který nabízí náš Senior koupelnový program jsou velmi žádané a účelně řešené opory nejen vanové, pevné nebo pohyblivé, ale i madla k WC, vanám nebo do sprchových koutů či boxů, která mohou být také pevná nebo při nedostatku prostoru sklopná.

Třešničkou na dortu je potom například WC čistící štětka, která má rukojeť dlouhou cca 50 cm a je další z doplňků, které jsou určeny pro ulehčení používání sanitárních prvků.

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru