Novinky > Články

Sprchové kouty a boxy jsou žádané a moderní!

29.12.2016

Sprchové kouty a sprchové boxy jsou stále žádanější!

 

  Pokud máme dostatek prostoru nebo naopak málo, je dobré do Vaši koupelny zakomponovat sprchový kout nebo sprchový box. V naší nabídce pro Vás máme celou řadu variací. Nejčastěji montovány jsou sprchové kouty čtvrtkruhové, v rozměrech od 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm až po 120x120cm .

Tento typ sprchových koutů je vhodný i do malých panelákových koupelen. Díky zaoblené přední časti nezasahuje tak výrazně do prostoru. Další možností jsou samostatné sprchové dveře s různým otvíráním. Posuvné, zalamovací, otevírací, jedno nebo dvoukřídlové nebo sprchové dveře s pevnou stěnou v rovině. Podle konstrukce jsou kouty i dveře rámové, polorámové nebo bezrámové. Přidáním boční pevné stěny vznikne kout. Přidáním dvou stěn vytvoříme trojboký sprchový kout. Pokud jsou kouty rámové, můžeme vybírat barvu rámu, většinou alu-chrom, matný chrom a nebo nástřik bílou komaxitovou barvou.

Výplně sprchových koutů tvoří většinou sklo v tloušťce  6 – 8 mm. U levných variant mohou být i tenčí, ale ne méně než 4 mm. Všechny námi nabízené sprchové kouty jsou vybaveny bezpečnostním sklem. Dalším bodem je samotný výběr designu skla. Nejčastěji prodávané je sklo čiré, ale jsou i neprůhledná, mléčná, kouřová nebo zrcadlová, která jsou průhledná z jedné strany. Pokud stavíte koupelnu v retro stylu, nabídneme Vám kout nebo dveře, které do těchto prostor perfektně zapadnou a dotvoří dokonalou iluzi dob dávno minulých. Retro styl řešení koupelen je stále více vyhledávaný a zákazníky žádaný. V tomto stylu retro koupelny si u nás můžete vybrat i řadu koupelnových retro doplňků.

Další možností jsou sprchové boxy. Pro jejich samonosnou konstrukci je používáme všude tam, kde nemáme možnost obložit zadní stěny a nebo se jedná o dočasné řešení. Sprchové boxy jsou v základu vybaveny baterií se sprchovací soupravou, takže k uvedení do provozu je třeba přívod vody a napojení na odpad. 

   Kouty povětšinou montujeme na rozměrově příslušnou sprchovou vaničku, ale v dnešní době je hodně rozšířená tzv. bezvaničková montáž, kde je místo vaničky použit odvodňovací kanálek. Protože se jedná především o bezrámové kouty, nabízíme možnost přesného zaměření výrobku a třeba i montáže.

 

sprchový kout

 

moderní sprchový kout

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru