Novinky > Články

Typy sprchových vaniček

29.12.2016

Sprchové vaničky - přehled nabídky

Na trhu jsou sprchové vaničky, vyrobené z různých materiálů. Dříve velmi oblíbené smaltované, jsou nyní nahrazovány výrobky z litého mramoru, v naší nabídce především z materiálu MICADOR. Tento nadčasový materiál se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu mají dokonale hladký a rovný povrch, zajišťující snadnou údržbu. Jejich hlavní předností je však vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně. Sprchové vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy, zde je nutno počítat se sifonem, pro který musí být místo v podlaze nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm. Hmotnost sprchových vaniček se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45kg. Standardní barva vaniček je bílá, s možností barevného provedení v libovolném odstínu dle vzorníku RAL (příplatek za barevné provedení RAL +30%).
Náročnější zákazník ocení čisté linie a kompaktní vzhled další řady, který je docílen díky použití záklopu sifonu z litého mramoru. Pod designovým krytem, který pohledově spojuje dno vaničky s odtokovou částí, je umístěn standardní nízký sifon s nerezovou přírubou, který má maximální odtok až 52 l/min. Průměr odpadu je 90 mm.
Další materiál, použitý na výrobu moderních vaniček je akrylát. Tyto výrobky prezentují nejvyšší kvalitu v daném segmentu. Jsou vyráběny z litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno sprchové vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaničky (od 11 do 17 kg). Odpadní sifon není součástí ceny vaničky.

Jedinečnou nabídkou na našem trhu jsou řezatelné vaničky do podlahy, které nabízí řešení bezbariérového vstupu do sprchového koutu. Nadčasový design spolu s nerezovou krytkou sifonu dodá každému sprchovému koutu jedinečný vzhled. Vaničky lze na přání řezat a uzpůsobit je tak zcela netypickým prostorům, jako jsou kouty s výřezy, popřípadě kouty s nepravidelnými tvary.

 

sprchová vanička

 

vanicka sprcha

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru