Novinky > Články

Umyvadla do koupelny

04.06.2017

Umyvadlo je srdce koupelny!

Umyvadlo je základem každé koupelny. Je to její nejpoužívanější část a každý návštěvník jej použije, proto je dobré při výběru mu opravdu věnovat čas a neodbýt to. I u umyvadel samozřejmě záleží, kolik máme prostoru k dispozici, ale i s malým prostorem se dá čarovat.

Máme více druhů, jako jsou dvouumyvadla, umyvadla na desku, rohová, zápustná, nábytková, umyvadla s odkládací plochou, umyvadla pro tělesně postižené, umývátka, a často pod pojmem umyvadla nalezneme i výlevky.

Dvouumyvadla jsou vhodná spíše do větších prostor, což vyplývá i z jejich rozměrů pohybujících se mezi 120x45 cm do 180x50cm.

Dále máme umyvadla na desku, která jsou velmi dominantní a určují nám tím i ráz celé koupelny. U těchto umyvadel, které v moderním pojetí vzpomínají na doby minulé, kdy se lidé myli v lavorech postavených na desce, je důležité věnovat čas výběru baterie a sifonu, pokud jej klademe pouze na desku a ne na skříňku. Ozdobí koupelnu všech rozměrů a můžeme si vybrat z mnoha druhů od skleněných, či keramických, bílých, barevných nebo malovaných, od kulatých až po hranaté. Je to tudíž ideální příležitost kdy popustit uzdu své fantazii.

 

keramické umyvadlo

 

Rohová umyvadla jsou ideálním řešením pro menší prostory, nicméně bravurně si poradí i s prostornějšími koupelnami, kde budou nevšedním a zajímavým zpestřením, které si každý zapamatuje. Rohové umyvadlo se dá pořídit v rozměrech od 34x34 cm až do 75x45 cm.

Zápustná umyvadla, jak již jejich názvu vyplývá, jsou opakem umyvadel na desku a jsou si velmi podobné s umyvadly nábytkovými. Toto provedení potěší každého milovníka linií. Jsou vhodná k zapuštění do skříněk, či do desky s obklady. Opět nám skýtají rozsáhlou škálu provedení od obdélníkových s ostrými či zaoblenými rohy, přes oválné až po kulaté v rozměrech pohybujících se od 50x26cm do 90x46cm. Díky tomu si vybere opravdu každý do každé velikosti koupelny.

Umyvadla s odkládací plochou ocení snad úplně každý. Díky modernímu vzhledu a snadné údržbě a úklidu si získá všechny. Nicméně tato umyvadla jsou vhodnější do větších prostor, kde vyniknou a stanou se tak králem koupelny. K dostání je široký výběr a tak se hodí do každého stylu koupelny.

Umyvadla pro tělesně postižené jsou nejen důležitým centrem jejich koupelny, ale samozřejmě v dnešní době dokáží nabídnout nejen funkčnost, ale také umí být estetickým završením celého konceptu těchto speciálních koupelen. Aby tomu tak mohlo být, je třeba dát důraz nejen na specifika sifonů, ale i provedení úchytů, baterií a doplňků, které vytvoří harmonický celek a komfort koupelny.

Umývátka se od umyvadel liší šířkou. Maximální šířka umývátka je 45cm a tak jsou vhodné především do malých koupelen, či na samostatné záchody. Nenechme se ale zmýlit jejich rozměry! I přes svou velikost dokáží být krásným doplňkem celého prostoru koupelny.

Výlevky se vyrábějí ve dvou variantách, s odkládacím prostorem či bez a v různých rozměrech od 50x34cm do 60x34cm. Tak si přestaňme ničit umyvadla a záchody!

 

umyvadlo skříňka

 

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru