Novinky > Články

Vana nebo sprchový kout?

18.12.2016

Vana nebo sprchový kout?

 

Při stavbě nebo rekonstrukci koupelny řešíme problém, jestli si koupelnu vybavíme vanou nebo sprchovým koutem. Nejlepší jsou samozřejmě obě varianty, ale ne vždy jsme schopni, kvůli nedostatku prostoru, vtěsnat obě možnosti do omezeného prostoru koupelny. Pokud se musíme rozhodnout pro jednu z variant, je třeba popřemýšlet, která nám více vyhovuje. Pokud jsme na vanu zvyklí a rádi si poležíme v teplé vodě, můžeme vybírat z nepřeberné škály tvarů a použitých materiálů při výrobě van. Vany jsou vyráběny buď kovové smaltové, v různých tloušťkách plechů, různých tvrdostí a kvalit povrchových smaltů. Více ale v dnešní době preferujeme akrylátové vany. Ty, které najdete v naší nabídce, jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. Hlavní výhoda této technologie výroby je, že deska akrylátu pro výrobu vany je probarvená v celé tloušťce, plně stálobarevná, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.  Při výrobě námi nabízených akrylátových van jsou použity nejmodernější výrobní technologie. Dno vany je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem.  Po vyjmutí z formy vyzrávají postupně do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

 

 

  Vany dělíme s ohledem na velikost na jednomístné nebo dvoumístné. Vana pro dva má výhodu, že je odpad ve středu vany a i záda jsou na obou stranách upravena tak, že nám umožní příjemný odpočinek ve vaně ve dvou.

  Excentrické vany jsou vhodné jak do menších, tak i do velkých koupelen. Excentrický tvar vany umožňuje pohodlné koupání a zároveň šetří místo ve vaší koupelně. Vyrábí se v délkách 160, 170 a 180 cm a šířkách 80-120 cm, v levém nebo pravém provedení. 

  Další vany v nabídce našeho eshopu jsou vany obdélníkové, nepravidelné, sprchové, rohové a oválné různých tvarů a rozměrů. K některým typům van nabízíme i sprchové zástěny. Tím můžete vyřešit i svůj prvotní rozhodovací problém, zda vanu nebo sprchový kout. Vanové zástěny nám umožní pohodlné sprchování v prostoru vany. Tím nepřijdete o možnost ranní sprchy, ani o dlouhou relaxační večerní koupel při svíčkách.

 

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru