Novinky > Články

Vybíráte koupelnové zrcadlo?

16.09.2016

Nabídka koupelnových zrcadel je široká

 

Říká se, že zrcadlo dodá každé koupelně výslednou tvář. V naší nabídce nechybí jednoduché i více či méně zdobené tvary zrcadel.  Na výběr má každý zákazník u nás z mnoha různých velikostí i tvarů. Pokud stojíte před rozhodnutím, zda umístit nad umyvadlo zrcadlo nebo galerku, můžete oboje vhodně nakombinovat.

Absolutním trendem dnešní doby jsou podsvícená zrcadla, která dodají interiéru komorní, až romantickou atmosféru. Například zrcadla FLOAT, která opticky plují ve svém rámu, dodávají bílé intimní světlo. Podsvícená koupelnová zrcadla GEMINI II naopak prozáří vaši koupelnu jasným světlem.

Tvarů a provedení zrcadel do koupelny je opravdu celá řada. Zrcadla s rámem nebo bez rámu, různé materiály rámování i tvarové provedení, ale i kombinace zrcadel se systémem polic, která zvýší užitnou hodnotu použitého zrcadla ve Vaši koupelně. Za zmínku stojí například řada zrcadel Cross, která vhodně svým tvarem i provedením doplňuje celou sérii koupelnového nábytku stejnojmenné řady. Masivní bukové dřevo dává této sérii originální styl a uspokojí svým provedením i vysoké požadavky náročnějších zákazníků. Výsledná koupelna působí s touto sérií nábytků a zrcadel velice útulně a přívětivě a svým provedením uspokojí i zájemce o tolik žádaný retro styl koupelny.

 

 

Kombinace praktičnosti a zrcadla je klasická galerka. Ty si u nás můžete vybrat v různých provedeních. Nejčastěji používaný materiál pro výrobu galerek je dřevo, plast nebo nerez. Vhodnou kombinací se zrcadlem získáte nejen úložný prostor pro řadu kosmetických doplňků, ale po zavření dvířek i efektní zrcadlovou plochu. Například provedeni Auriga je ukázkovou, moderně řešenou galerkou do Vaši koupelny, s efektně prohnutým zrcadlem. Při instalaci je důležitá především volba správné výšky nad zemí. Je potřeba, pokud je to jen trochu možné, zvolit co nejvíce univerzální výšku pro co největší počet členů rodiny.

Samostatnou kategorií doplňků z řady zrcadel jsou samotná kosmetická zrcátka. Která žena by ho nepotřebovala. A nabídka není malá. Vybírat lze ze zrcátek o různých velikostech a tvarech, kosmetická zrcátka pevná nebo otočná a v nabídce nechybí ani řada zrcátek s doplňkovým osvětlením.

Vynikajícím doplňkem ke každému zrcadlu do Vaši koupelny je i folie proti zamlžení zrcadla. Tento jednoduchý doplněk zajistí vždy čisté zrcadlo i v prostředí, kde je velké množství vodní páry.

V žádné koupelně by zrcadlo chybět rozhodně nemělo. Je osobitým koupelnovým doplňkem a dotváří výslednou podobu celého interiéru koupelny. Vyberte si z široké nabídky námi nabízených zrcadel. Nákup v našem eshopu vybavime-koupelny.cz je vždy pro Vás výhodný. K nákupům nabízíme nejen praktické dárky, ale při dosažení konkrétní výše nákupu získáváte od nás jako poděkování za Váš nákup další, navýšenou slevu.

Kontakt

Stavebně obchodní centrum s.r.o.

V.Hálka 39

543 01 Vrchlabí


IČO: 25924095
DIČ: CZ25924095

tel.: +420 499 422 216
mobil: +420 736 725 181
email: prodejna@stavebni-obchodni.cz
web: www.vybavime-koupelny.cz

 

koupelnové doplnky levne

 

sprchový kout sleva

 

 

Novinky > Novinky

Akční sety koupelnových doplňků

16.12.2016
Připravili jsme pro Vás akční sety koupelnových doplňků pro Vaši koupelnu. Využijte výhodné ceny těchto setů.
Více...
Archiv

Nejnakupovanější

Vyhledávání

Počet položek

8154
položek
8137
skladem

Datum poslední aktualizace

Akční nabídka

Valid XHTML 1.1

Koupelny > Články

Vířivé vany pro relaxaci a zdraví

18.12.2016
V nabídce našeho eshopu nechybí ani možnost nákupu vířivé vany. Nejprve je nutné vybrat vanu, která Vám vyhovuje jak rozměrem, tak i tvarem a k ní pak lze dokoupit vhodný masážní systém, který z Vaší vany udělá opravdový ráj na zemi...
Více...

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím

Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru